3 Eylül 2015 Perşembe

Kullanmasını Bilmeyene PENİS Verme Sen Ya Rabbim!


Uzunca bir zamandır cinsel hayatım askıda bekliyordu. Majör depresyondan yeni yeni çıkmaya başlayan ben libidomdaki artış neticesinde “SERPME kahvaltı” tabelalarını “SPERM kahvaltı” şeklinde okumaya başlamıştım. 5-6 aydır da elime erkek eli değmediği için seks yapma vaktinin geldiğini düşünüp icraata geçmeye karar verdim. Uzun lafın kısası geçen hafta birisiyle cinsi bir münasebetimiz oldu.

Başta her şey yolundaydı. Güzel güzel öpüşüyor, ateşli ateşli sevişiyorduk. Sevişmenin ardından anal sekse karar verdik. Sevgili partnerime kondomu uzattığımda "ne gereği var ki” ifadesiyle bakan gözlerini gördüm. Güvenli sekse her zaman önem veren biri olarak hemen kondomu paketinden çıkartıp partnerimin münasip yerine yerleştiriverdim. Kayganlaştırıcıyı da vakit kaybetmeden sürdüm ve biz yine sevişmeye başladık.

Ateşli ateşli sevişirken birden bu pozisyonumuzu değiştirdi ve HAŞIRT diye kökledi. Ben acı içerisinde onu ittim ve ayağa kalktım. “Ne yapıyorsun ya” dedim, “Salak mısın sen!”. Ya kusura bakma çok heyecanlandım, dedi. Kafasını kırmak geçti içimden ama uzun zamandır ilk kez biriyle birlikte oluyordum. İşin tadı kaçmıştı ama yine de bir şans daha vermek istedim. Biz yine sevişmeye başladık. Bu kez benim kontrolümde hazzın doruklarına ulaştık ve birlikte boşaldık.

Eve gelirken hala inceden bir sızı vardı arkamda. Unutmuşsun bunları diye söylendim kendi kendime. Artık 6 ay ara vermeyim diye düşündüm ve hayatıma kaldığım yerden devam ettim. Ta ki...

Çarşamba sabahı uyandığımda ishal bir bünye beni selamladı. Hafiften de ateşim çıktı gece. Pek telaş etmedim çünkü soğuk su içince bile bademciklerim hemen şişer ve ateş yapar bende. Telaşlanmadım ama tuvalet kağıdında gördüğüm çok hafif kırmızılık sinirimi bozdu. “Gerizekalı zedelemiş bağırsağımı” dedim içimden.

Ertesi gün 2 damla kan gördüm tuvalet kağıdında. “Bir kaç gün böyle sürer sanırım” dedim ve önemsemedim. Cuma günü o 2 damla kan yine tuvalet kağıdındaydı ve dışkımın üzerinde de biraz kan vardı. “Pazartesi’ye dek devam ederse doktora gideyim” dedim ve yine işime gücüme baktım.
Hafif bir sızı hissediyordum ama tahriş olmuş olmasından dolayı normal olduğunu düşünüyordum. Cumartesi günü sabah tuvalete gittiğimde o 2 damla kan 6-7 damlaya çıkmıştı, dışkımda kan çok daha fazlaydı ve tuvaletimi yaparken çok acı hissetmiştim. İşin kötü yani tuvaletten çıktıktan sonra da acı hissetmeye devam ediyordum. Hemen interneti açıp konu ile ilgili araştırma başladım. Bağırsak kanserinden, prostat kanserine değin bir sürü hastalığın belirtisi olarak gösteriliyordu bu durum. İşin kötü yani tedavi de sadece ameliyat ile kalın bağırsağın alınmasıyla mümkün oluyordu. Ben acil servise gitmeye hazırlanırken aklıma dahiliye hekimi arkadaşım Murat geldi. Hemen aradım ve hikayeyi anlattım. Korkulacak bir şey olmadığını, anal seksten dolayı tahriş olduğunu ve bir süre böyle devam edeceğini, Pazartesi günü genel cerraha göstermem gerektiğini söyledi. Ben 2 gün daha nasıl dayanacağım diye sorunca bana 2 tane krem 1 tane de fitil yazdı. Kremin bir tanesi ağrı kesici, diğeri sabah kullanmam içindi. Fitili de gece yatarken kullanacaktım. Koşarak eczaneye gittim ve ilaçları aldım.

İlaçları kullanmaya başlayınca ağrım azaldı ve gece tamamen geçti. Tahriş olan bağırsağım daha fazla yıpranmasın diye katı gıda ile beslenmeyi tamamen kestim. Sadece süt, yoğurt ve çorba ile benlenmeye başladım. Pazar günü ağrımın olmamasının mutluluğu ile tuvalete girdim. Tarif edemeyeceğim bir ağrı ile boşaltımımı sağladım ve tuvalet kan içinde kalmıştı. Tuvalet kağıdını kandan ıslanmış halde görünce gözüm karardı, ellerim titremeye başladı. Dudaklarım uyuştu, ayakta duramadım. Tuvaletten çıktım ama oturma odasına gidecek gücüm yoktu. Tuvaletin kapısının önüne uzandım ve inleyerek ağladım. Acil Servis’e gitsem yapabilecekleri bir şey olmadığını bildiğimden ağrı kesici kremi sürüp olabildiğince az şey yiyerek Pazartesi’nin gelmesini bekledim.

Pazartesi olduğunda yine ağlaya ağlaya tuvalete gittim, korkudan mı yoksa bir şey yemediğim için mi bilmiyorum tuvaletimi yapamadım. Öğlen hastanede genel cerrah ile randevum vardı. Doktor beni muayene etti. Korkulacak bir şeyin olmadığını ancak bunun iyileşmesinin yaklaşık 3 hafta süreceğini söyledi. Pazar günkü kanamanın benim arkadaşımın verdiği fitil yüzünden olduğunu söyledi. Fitil basur içinmiş ve bağırsağı yumuşatıyormuş. Yara da yumuşak kalınca sürekli kanama oluyormuş.

Bunun tedavisi için 2 tane merhem varmış. Biri normal satılıyor, diğeri ise eczacı tarafından bir karışımla hazırlanıyormuş. Satılan ilacın çok daha etkili olduğunu ama hastaların yarısından çoğunda şiddetli baş ağrısı yaptığından söz etti. Bana hangisini istediğimi sordu. Ben de en etkili hangisiyse onu istediğimi, bir an önce bu acıdan kurtulmak istediğimi söyledim.

Hastaneden çıkınca doğruca eczaneye gittim ve ilacı almak istedim. Az bulunan bir ilaçmış.Biraz pahalı olduğundan ve SGK da ödemediğinden dolayı eczaneler ellerinde bulundurmuyorlarmış. Bir kaç eczaneye sorduktan sonra en son akşama getirme taleplerini kabul ettim çaresiz.

Akşamüstü eczaneye gittim ve heyecanla ilacı aldım eve geldim. Kullanmaya başladım. Bir kaç gün daha kan geldi ama sonrasında kanama nihayet kesildi. Halâ tuvalete çıktığımda ağrı hissediyorum ama en azından kanamıyor.

Sonuç olarak uzuuuuuun bir zaman anal seks yapamayacağım. En azından pasif olarak! Doktorun söylediğine göre dikkat etmezsem yeniden olması çok büyük ihtimalmiş. Yaşadığım acıyı düşündükçe seks bana hiç de cazip gelmiyor artık. Uzun bir aradan sonra yeniden canlandırayım dediğim cinsel hayatımı daha da kötü bir duruma getirdim.

3 yorum:

 1. Çok geçmiş olsun Şeker :/ Yaşadığın talihsiz olay için üzüldüm. Belki de o "ne yapıyorsun ya!"dan sonra sepetlemek gerekiyordu arkadaşı. :/ Umarım en yakın zamanda eskisi kadar sağlıklı olursun.

  YanıtlaSil
 2. Geçmiş olsun şeker oğlan

  o çocuk biraz bencil birisine benziyor baksana senin fikrini sormadan kendine göre giriyor.Tam bir ayımış sanırım o da çoğu zamandır yapmıyor galiba yada cinsellikle ilgili fazla bilgisi yok.
  Cinsel ilişki de aktif taraf yönetmesi gerekir ama diğerinin fikrini alması ve inciltmemesi gerekiyor. Çünkü iki kişide zevk alsın demi.
  Neyse tekrar geçmiş olsun.

  YanıtlaSil
 3. Üzüldüm be seker oğlan. Bende muzdarip oldum bu dertfen ama ben o an münasebeti kestim derhal. Bilmeyenle yapmican. Küçük penis candır ayrıca böyle dertlere yol açmaz.

  YanıtlaSil